קינזיו טייפינג

שיטת קינזיו טייפינג פותחה באמצעות פריצת דרך בהבנה של גוף האדם, של תפקודו וכיצד הוא מרפא את עצמו. התרפייה מבוססת על ידע מעמיק באנטומיה ובפיזיולוגיה, על הבנת פעילות השריר ורקמות החיבור, תפקודם והקשר בינם לבין מערכת העצבים והעור.
שיטת קינזיו טייפינג היא שיטה מהירה להפחתת כאב הנובע ממערכת השלד-שרירים-עצבים. שיטת קינזיו טייפינג משפרת באופן מיידי את טווח התנועה, כוח השרירים,  יציבות המפרק ואת היכולת הפרופריוצפטית (התחושה הפנימית).

שיטת קינזיו טייפינג מאפשרת הפחתת לחץ בשכבה התת עורית והגדלת המרחב בו נעים נוזלים, כגון נוזל הלימפה. בנוסף, היא מפחיתה את גירוי השרירים. על ידי כך מאפשרת לגוף להתחיל בתהליך ההחלמה
בנוסף להפחתת הכאב, תרפיית קינזיו טקס משפרת את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי.
השיטה מיושמת בהצלחה רבה למעלה מ-30 שנה ביפן ובמזרח הרחוק. למערב הגיעה השיטה בעשור האחרון, והשימוש בה מתרחב במהירות לנוכח קלות הטיפול והתוצאות הטובות.
שיטת קינזיו טייפינג הינה חידוש מהפכני בתחום הטיפול במערכת השלד-שרירים-עצבים.

איך השיטה עובדת ?

שיטת קינזיו טייפינג מבוססת על הנחת פלסטר מיוחד הנקרא קינזיו טקס טייפ בטכניקות ייחודיות המשפרות את הפעילות השרירית/עצבית ומשפרות את זרימת הדם והניקוז הלימפטי ועל ידי כך משפרות את יכולתו של המטופל לבצע את המשימות הנדרשות ממנו ביתר קלות.


השיטה זכתה לפרסום עולמי באולימפיאדת 1988 בסיאול, כאשר שימשה את האתלטים היפניים. באולימפיאדת בייג'ין 2008 טופלו באמצעותה מאות רבות של ספורטאים ממדינות שונות. כמו כן, חברי קבוצתו של לאנס ארמסטרונג בטור דה-פרנס טופלו במהלך התחרות בשיטה זו.

לאתר קינזיו טייפינג בישראל

תומר תירוש הוסמך ע"י קינזיו טייפינג בישראל לטפל בשיטה

ליצירת קשר ולבירורים

תומר תירוש - 077-4417741 או 052-2814897

 


חדשות ועדכונים

הוספה למועדפים

NTT - בניית אתרים וניהול תוכן

כל הזכויות שמורות ©

BetaGroup - עיצוב אתרים